Dobra lekcja Polaków z Serbią

Tym razem Polski zespół nie dał rady wygrać z drużyną Serbii. Mecz od samego początku był kontrolowany przez jedną z najlepszych drużyn na Eurobaskecie. Serbia wygrała z Polską 96:69. Kolejny mecz Polska zagra z Ukraińcami.

To był ważny mecz dla Polaków i był ważną lekcją dla zawodników z Polski. Zawodnicy Serbii pokazali w meczu swoją klasę i umiejętności, pokazali swoją walkę na parkiecie i to jak byli skoncentrowani.

Mimo porażki Polski w tym meczu trzeba pochwalić cały zespół za walkę. Pokazali w pewnych momentach że można grać na podobnym poziomie. W takich meczach z takim przeciwnikiem każdy zawodnik wyciąga wnioski nad czym musi jeszcze popracować, co zmienić i czego się oduczyć by być jeszcze lepszym zawodnikiem. Brawo za walkę z Serbią, i czekamy na dobry mecz z Ukraińcami już w niedziele.

Polska: Michał Michalak 17, Łukasz Kolenda 10, Michał Sokołowski 9, Mateusz Ponitka 7, Aleksander Balcerowski 6, Jarosław Zyskowski 6, Aaron Cel 5, Dominik Olejniczak 4, A.J. Slaughter 3, Jakub Garbacz 2, Aleksander Dziewa 0, Jakub Schenk 0;

Serbia: Nikola Jokic 19, Nikola Milutinov 16, Marko Guduric 15, Vasilije Micic 12, Nikola Kalinic 11, Dejan Davidovac 10, Ognjen Jaramaz 6, Vladimir Lucic 4, Marko Jagodic-Kurica 3, Vanja Marinkovic 0, Dusan Ristic 0

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, News i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + = 9